Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14/7723, hall
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14/7723, hall
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14"/7723, hall v., 14"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 68.9 € |
|
43.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14"/7723, hall v., 14"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 68.9 € |
|
43.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
NB BACKPACK GALAPAGOS 14"/7723 DARK GREY RIVACASE 7723DARKGREY | 4260403579879 |
|
59.55 €
|
Poodi elektrika.ee |
NB BACKPACK GALAPAGOS 14"/7723 DARK GREY RIVACASETarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
77.79 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-27 21:27
! Teata veast| Bränd | RIVACASE |
| Kategooria | Sülearvutikotid |
| Toote tüüp | Sülearvuti seljakott |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sülearvuti tasku mõõdud 300x370x35mm |
| Materjal | Polüester |
| Suurus | 32 x 15 x 43 cm |
| Sobib seadmetele suurusega | 14 |
| Arvuti lahter | + |
| Veekindlus | + |
| Kaubamärk | Rivacase |
| Värv | Hall |
| Mudel | 14"/7723 |
| Pikkus | 32 |
| Kollektsioon | Galapagos |
| Laius | 15 |
| Kaal | 0.57 |
| Kõrgus | 43 |
| Vaata lisaks | |








































