Sony K-55XR80P
Sony K-55XR80P
Teler Sony Bravia 8 K55XR80PAEP OLED 55" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1508.12 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sony K55XR80PAEPkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 251.35Eur kuni 6 kuud |
|
1508.12 €
|
B магазин rde.ee |
Sony K55XR80PAEPHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1944.0 € |
|
1508.12 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Televiisor Sony Bravia 8 K55XR80PAEP, 55 ", 4K OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1755.12 € |
|
1563.69 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Sony Bravia 8 K55XR80PAEP, 55 ", 4K OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1755.12 € |
|
1563.69 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Telewizor Sony K-55XR80 OLED 55'' 4K Ultra HD Google TV | K55XR80PAEP | 45487361.. |
|
1664.37 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:34
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 3.7 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 50 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 17.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | K55XR80PAEP |
| Laius | 122.3 |
| Kaal | 18 |
| Päritoluriik | Slovakkia |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | IF |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 70.6 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 24.8 |
| Kõrgus alusega | 73.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | XR Processor |
| Показать больше | |













































