Sony FW-75BZ40L
Sony FW-75BZ40L
Sony FW-75BZ40L 75" IPS 16:90% liising 478.17Eur kuni 6 kuud |
|
2869.00 €
|
B магазин rde.ee |
Monitor Sony FW-75BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 75"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3099 € |
|
2879.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Monitor Sony FW-75BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 75"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3099 € |
|
2879.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
SONY FW-75BZ40L Signaazidisplekt Digital signaazis plekk 190.5 cm (75) LCD Wi-Fi.. |
|
2932.60 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:45
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| WiFi Direct liides | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 7.2 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Vision |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 43 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | FW-75BZ40L |
| Seeria | Bravia |
| Laius | 168.6 |
| Kaal | 40 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 299 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 111.4 |
| Pakendi laius | 182.4 |
| Pakendi pikkus | 18.7 |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Kõrgus | 96.9 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | - |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Показать больше | |


























