Sony Alpha A7R V
Sony Alpha A7R V
Sony A7R Mark V ILCE-7RM5 B α7R V Alpha 7R VHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 3987.39 € |
|
3371.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Sony Alpha 7R V Body0% liising 731.34Eur kuni 6 kuud |
|
4388.04 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:10
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A7R Mark V |
| Pikkus | 131.3 |
| Laius | 82.4 |
| Kaal | 723 |
| Videofailide formaadid | XAVC HS |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | Alpha |
| Kõrgus | 96.9 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor R CMOS |
| Megapikslite arv | 61 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 35.7 x 23.8 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne / Päevavalgus / Vari / Pilvine / Hõõglamp / Luminofoorlamp / Välklamp / Veealune / Värvitemperatuur (2500 kuni 9900 K) ja värvifilter / Kohandatud |
| Maksimaalne eraldusvõime | 9504 x 6336 |
| Optika | Sony |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/- 5,0 EV sammuga 1/3 EV, 1/2 EV |
| Katiku kiirus | 1/8000 - 30 s. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | Fill-flash |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 8K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 2095104 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | 2 x 3.5 mm |
| Показать больше | |
































