Sharp 50FP1EA
Sharp 50FP1EA
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SHARP |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Monitor, pult, 2 AAA patareid, telerialuse paigalduskomplekt, kiirjuhend. |
| Kaubamärk | Sharp |
| Sügavus | 9.1 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 13800 |
| Värv | Valge |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50FP1EA |
| Seeria | - |
| Laius | 111.64 |
| Kaal | 9.7 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Funktsioonid | Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 69 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.74 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.2 |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 65.1 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 26.4 |
| Kõrgus alusega | 69.29 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG, Dolby Vision™ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Показать больше | |
























