Sharp 43GL2EG
Sharp 43GL2EG
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SHARP |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Teler, Kaugjuhtimispult, 2 AAA patareid, TV-aluse komplekt, Kiirjuhend |
| Kaubamärk | Sharp |
| Sügavus | 9.48 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Heli võimsus | 16 |
| Toote kaal koos pakendiga | 11200 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43GL4260E |
| Seeria | GL4260E |
| Laius | 96.19 |
| Kaal | 7.2 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Funktsioonid | Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 53 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.134 |
| Pakendi laius | 0.632 |
| Pakendi pikkus | 1.064 |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 55.81 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 23.9 |
| Kõrgus alusega | 60.71 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG, Dolby Vision™ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T / T2 / C / S / S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |

































