Sektsioon ASM Switch XXIII, must, LED valgustusega
Sektsioon ASM Switch XXIII, must, LED valgustusega
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XXIII, sise, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 519 € |
|
449.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XXIII, sise, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 519 € |
|
449.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-15 13:13
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Секции |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sinise LED-iga. Push-to-click avamissüsteem |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Must |
| Mudel | XXIII |
| Uste arv | 5 |
| Mööblikomplektis | Rippvitriin |
| Pikkus | 250 |
| Kollektsioon | Switch |
| Laius | 40 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | Rippuva vitriin mõõtmed WW3: 60x60x30 cm; seinariiuli mõõtmed PW2: 120x2,2x80cm; rippkapi mõõtmed 2xSW4: 30x60x25cm; RTV3 telerialuse mõõtmed: 180x30x40cm |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 120 x 1.8 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 60 x 25 cm |
| Rippvitriini mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Kõrgus | 140 |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |















