Sektsioon ASM Switch XXIII, must, LED valgustusega
Sektsioon ASM Switch XXIII, must, LED valgustusega
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XXIII, sise, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 519 € |
|
449.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XXIII, sise, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 519 € |
|
449.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 13:13
! Teata veast| Bränd | ASM |
| Kategooria | Sektsioonid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sinise LED-iga. Push-to-click avamissüsteem |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Must |
| Mudel | XXIII |
| Uste arv | 5 |
| Mööblikomplektis | Rippvitriin |
| Pikkus | 250 |
| Kollektsioon | Switch |
| Laius | 40 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | Rippuva vitriin mõõtmed WW3: 60x60x30 cm; seinariiuli mõõtmed PW2: 120x2,2x80cm; rippkapi mõõtmed 2xSW4: 30x60x25cm; RTV3 telerialuse mõõtmed: 180x30x40cm |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 120 x 1.8 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 60 x 25 cm |
| Rippvitriini mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Kõrgus | 140 |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |













