Samsung QE77S90CAT
Samsung QE77S90CAT
Samsung QE77S90CATXXH0% liising 355.09Eur kuni 6 kuud |
|
2130.54 €
|
B магазин rde.ee |
Telewizor Samsung QE77S90CAT OLED 77'' 4K Ultra HD Tizen | 8806094946727 | 88060.. |
|
2210.12 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:50
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 4.49 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 35.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE77S90CATXXH |
| Seeria | S90CATXXH |
| Laius | 171.85 |
| Kaal | 38 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 98.76 |
| Ekraani diagonaal | 77 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 35.98 |
| Kõrgus alusega | 104.47 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Neural Quantum Processor 4K |
| Показать больше | |


































