Samsung NZ64M3NM1BB
Samsung NZ64M3NM1BB
Pliidiplaat Samsung NZ64M3NM1BB/OLTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
240.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Samsung NZ64M3NM1BB0% liising 40.17Eur kuni 6 kuud |
|
241.01 €
|
B магазин rde.ee |
SAMSUNG NZ64M3NM1BB must sisseehitatud 59 cm induktsioonpliit 4 tsooniga |
|
261.70 €
|
B магазин smartech.ee |
Induktsioonpliit Samsung NZ64M3NM1BB/OLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 305.9 € |
|
299.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Induktsioonpliit Samsung NZ64M3NM1BB/OLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 305.9 € |
|
299.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:23
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Варочные панели |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kaal: 10,5 kg |
| Võimsus | 7200 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 52 |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | NZ64M3NM1BB/OL |
| Laius | 59 |
| Kaal | 10.5 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Automaatne väljalülitus | + |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Sensoorne |
| Laste ohutusfunktsioon | + |
| Kõrgus | 5.7 |
| Soojusplaadi tüüp | Induktsiooni- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 220mm, 220mm, 140mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 2350/2600W, 2350/2600W, 1250/1500W, 1250/1500W |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | + |
| Muutuva suurusega keedualad | + |
| Показать больше | |




































