Samsung Galaxy M23 128GB
Samsung Galaxy M23 128GB
Samsung Galaxy M23 5G 128gb Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. больше |
Refurbished
|
109.00 €
|
B магазин technocircle.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 08:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | TFT LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@480fps |
| Kõneaeg kuni | 44 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Värv | Helesinine |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | XMF |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | Galaxy M23 5G |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 198 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | WEBM |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |





















































