Rihtlatt loodiga Sola SLG 2, 200 cm
Rihtlatt loodiga Sola SLG 2, 200 cm
Profiilitaseme indikaator SLG2, AL, 2 indikaatorit, 2 käepidet. 200 cm, SolaHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 75.99 € |
|
56.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Lood Sola SLG 2; 200 cm70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
72.63 €
|
B магазин verkter.ee |
Niveau à bulle - NO NAME - STADIA ALL LIVELLA SLG2 - 2 fioles - Aluminium - Gara.. |
|
149.00 €
|
B магазин joom.com |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 18:26
! Сообщить об ошибке| Марка | SOLA |
| Категория | Уровни |
| Toote tüüp | Lood |
| Käepidemega | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Materjal: alumiinium. Pikkus: 200 cm. Täpsus: 0,75 mm / m (0,043 °) |
| Materjal | Alumiinium |
| Profiili kaal, g/m | 870 |
| Gradatsioon | Meetrid |
| Skaala | 1mm |
| Silmade arv | 2 |
| Mõõtmishälve | 0.75 mm/m - 1.00 mm/m |
| Kraadihälve | 0.043° - 0.057° |
| Magnetiline paigaldus | - |
| Kaubamärk | Sola |
| Pikkus | 2000 |
| Kaal | 1.67 |
| Показать больше | |




















