Poco F4 GT
Poco F4 GT
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Poco |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4700 |
| Audiofailide vormingud | APE |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | Xiaomi F4 GT |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 20 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 210 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 2G: GSM: Band 2 / 3 / 5 / 8; 3G: WCDMA: Band 1 / 2 / 4 / 5 / 6 / 8 / 19; 4G: LTE TDD: Band 38 / 40 / 41; 4G: LTE FDD: Band 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 7 / 8 / 12 / 17 / 18 / 19 / 20 / 26 / 28; 5G: n1 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 28 / 38 / 40 / 41 / 77 / 78 |
| Videofailide formaadid | WMV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm® Kryo™ 3.0GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Qualcomm® Adreno™ |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |






































