Poco C40 32GB
Poco C40 32GB
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1650 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Poco |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 6000 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | C40 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.71 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 204 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2; 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100; 4G bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41; Speed HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; |
| Videofailide formaadid | WMV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | JLQ JR510 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G52 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |










































