Philips 75PUS8919/12
Philips 75PUS8919/12
Philips 4K LED TV with Ambilight 75PUS8919/12 75 Smart TV Titan OS UHD Anthracit.. |
|
877.63 €
|
B магазин alfashop.ee |
SALE OUT. Philips 75PUS8919/12 75" (189cm) 4K UHD LED Smart TV with Ambilight | .. |
|
925.05 €
|
B магазин elektrika.ee |
Philips 75PUS891912kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 158.41Eur kuni 6 kuud |
|
950.47 €
|
B магазин rde.ee |
Philips 75PUS8919/12Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1059.0 € |
|
993.49 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Philips The One PUS8919, 75'', 4K UHD, LED LCD, must - Teler (75PUS8919/12) |
|
1149.00 €
|
B магазин areaal.ee |
Philips Telewizor Philips 75PUS8919/12 LED 75'' 4K Ultra HD Titan OS .. |
|
1170.53 €
|
B магазин percte.eu |
Telewizor Philips 75PUS8919/12 LED 75'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 75PUS8.. |
|
1276.94 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:26
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.4 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 32 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75PUS8919/12 |
| Laius | 167.1 |
| Kaal | 32.7 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | HDMI-CEC |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 91 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 97 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 34.1 |
| Kõrgus alusega | 103.3 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |







































