Philips 65PUS7609/12
Philips 65PUS7609/12
Philips 65PUS760912kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 78.33Eur kuni 6 kuud |
|
469.99 €
|
B магазин rde.ee |
Teler Philips 50PUS7609/12 LED 50" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
533.90 €
|
B магазин bigbox.ee |
Telewizor Philips 65PUS7609/12 LED 65'' 4K Ultra HD Titan OS | 65PUS7609/12 | 87.. |
|
626.51 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:48
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauakandur, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja juriidiline teave |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 9.2 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 20700 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 14.7 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65PUS7609/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 144.6 |
| Kaal | 15.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 160 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.995 |
| Pakendi laius | 0.17 |
| Pakendi pikkus | 1.6 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 102 |
| Kõrgus | 83.4 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 30.4 |
| Kõrgus alusega | 86.4 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |










































