Philips 58HFL6214U
Philips 58HFL6214U
Philips 58HFL6214U/12 TV 147.3 cm (58") 4K Ultra HD Wi-Fi Anthracite 400 cd/m² .. |
|
1176.80 €
|
B магазин viron.ee |
PHILIPS Hotel TV 58HFL6214U/12 146,0cm(58") MediaSuite (Speditionsversand) | 5.. |
|
1177.44 €
|
B магазин enter24.eu |
Philips Professional Displays Philips Hotel TV 58HFL6214U/12 146,0cm (58") Media.. |
|
1368.80 €
|
B магазин smartech.ee |
Televiisor Philips MediaSuite 58HFL6214U/12, 58 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1409 € |
|
1393.20 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Philips MediaSuite 58HFL6214U/12, 58 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1409 € |
|
1393.20 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
PHILIPS Hotel TV 58HFL6214U/12 146.0cm(58") MediaSuite (Speditionsversand) |
|
1416.40 €
|
B магазин galador.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 12:42
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 6.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | DTS Studio Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 17.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 58HFL6214U/12 |
| Seeria | MediaSuite |
| Laius | 129 |
| Päritoluriik | Holland |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2 |
| Muud liidesed | RJ-48 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 75 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 75 |
| Ekraani diagonaal | 58 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |























