Philips 55PUS8919/12
Philips 55PUS8919/12
Philips 55PUS891912kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 90.17Eur kuni 6 kuud |
|
540.99 €
|
B магазин rde.ee |
Teler Philips 55PUS8919/12 LED 55" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
598.30 €
|
B магазин bigbox.ee |
Philips Telewizor Philips 55PUS8919/12 LED 55'' 4K Ultra HD Titan OS A..больше |
|
685.66 €
|
B магазин percte.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 13:15
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauakinnitus, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja juriidiline teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.1 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 15.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55PUS8919/12 |
| Laius | 123 |
| Kaal | 18.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 69 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 72 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 287 |
| Kõrgus alusega | 78.4 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | P5 Picture Perfect Engine |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |













































