Philips 55PUS7609/12
Philips 55PUS7609/12
Philips 55PUS7609/12 teler 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi.. |
|
373.19 €
|
B магазин percte.eu |
Philips 55PUS7609120% liising 68.9Eur kuni 6 kuud |
|
413.40 €
|
B магазин rde.ee |
Teler Philips 55PUS7609/12 LED 55" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
413.40 €
|
B магазин bigbox.ee |
Televiisor Philips 7609 Series 55PUS7609/12, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
414.40 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Philips 7609 Series 55PUS7609/12, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
414.40 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Philips teler 55PUS7609/12 55" 4K Ultra HD, 3840 x 2160, LED, Smart TV, Dolby At.. |
|
435.90 €
|
B магазин inserv.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 14:01
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauaalune, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja juriidiline teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 14400 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 10.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55PUS7609/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 122.7 |
| Kaal | 10.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 77 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.84 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.36 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 72 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 26 |
| Kõrgus alusega | 74 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | Pixel Precise Ultra HD |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |











































