Philips 55BFL2214
Philips 55BFL2214
Philips Professional Displays Philips B-Line 55BFL2214 139,7cm (55") 16/7/UHD/TV.. |
|
690.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Philips 55BFL2214/12 | B-Line | 55" | 3840x2160 | 350Nits | 16/7 | Built-in spea.. |
|
752.61 €
|
B магазин galador.ee |
"PHILIPS B-Line 55BFL2214 18/7/UHD/350cd DVB-C/T2 (Speditionsversand)"Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
809.13 €
|
B магазин bigbox.ee |
Philips 55BFL2214/ 12 55" LED TV0% liising 137.43Eur kuni 6 kuud |
|
824.55 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.8 |
| Helisüsteem | DTS-HD |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55BFL2214/12 |
| Laius | 122.8 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 75 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 71.2 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |

























