Philips 50PUS8919/12
Philips 50PUS8919/12
Philips 50PUS891912kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 76.1Eur kuni 6 kuud |
|
456.61 €
|
B магазин rde.ee |
Teler Philips 50PUS8919/12 LED 50" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
456.61 €
|
B магазин bigbox.ee |
Philips 50PUS8919/12 TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite | 50.. |
|
480.82 €
|
B магазин viron.ee |
Philips 50PUS8919/12 teler 127 cm (50") 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi S.. |
|
913.81 €
|
B магазин percte.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 22:25
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauakinnitus, toitejuhe, kiirjuhend, juriidiline ja ohutusbrošüür. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.1 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50PUS8919/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 111.6 |
| Kaal | 15.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 65 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 65.5 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 25.9 |
| Kõrgus alusega | 715 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | „P5 Picture Perfect Engine“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |










































