Philips 43PUS8319/12
Philips 43PUS8319/12
Philips 43PUS8319120% liising 79.77Eur kuni 6 kuud |
|
478.60 €
|
B магазин rde.ee |
Televiisor Philips 43PUS8319/12, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 639 € |
|
479.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Televiisor Philips 43PUS8319/12, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 639 € |
|
479.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Philips teler 43PUS8319/12, 43", 3840 x 2160, 4K Ultra HD, LED, Smart TV, DVB-C,.. |
|
480.90 €
|
B магазин inserv.ee |
Philips 43PUS8319/12 (108 cm (43 Zoll), Black, UltraHD/4K, Ambilight, HDR) | 43P.. |
|
524.54 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 16:50
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 111 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 14.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | DTS:X |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43PUS8319/12 |
| Laius | 96.3 |
| Kaal | 8.9 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | ALLM |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 111 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 54 |
| Kõrgus | 63 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 24.2 |
| Kõrgus alusega | 65 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Показать больше | |












































