Philips 43PUS7608/12
Philips 43PUS7608/12
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, laua-alus, toitejuhe, kiirkäivitusjuhend, ohutusjuhised ja õigusalane teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Täiendav info | Pixel Precise Ultra HD |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 9100 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 6.7 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43PUS7608/12 |
| Seeria | PUS7608/12 |
| Laius | 95.8 |
| Kaal | 6.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Muud liidesed | Plus CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 89 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.695 |
| Pakendi laius | 0.14 |
| Pakendi pikkus | 1.1 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 56.7 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 22.3 |
| Kõrgus alusega | 58.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Показать больше | |




































