Panasonic TX-65MZ1500E
Panasonic TX-65MZ1500E
Televiisor Panasonic MZ1500 TX-65MZ1500E, 65 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1969 € |
|
1703.14 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Panasonic MZ1500 TX-65MZ1500E, 65 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1969 € |
|
1703.14 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 16:39
! Сообщить об ошибке| Марка | PANASONIC |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 104 |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Sügavus | 6.9 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 50 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 19 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | TX-65MZ1500E |
| Seeria | MZ1500 |
| Laius | 144.8 |
| Kaal | 24 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 1.0 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 150 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 104 |
| Kõrgus | 88.8 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 35 |
| Kõrgus alusega | 91 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | HCX Pro AI procesors |
| Показать больше | |






































