Panasonic Lumix S5
Panasonic Lumix S5
Panasonic Lumix S5 Body Black0% liising 288.13Eur kuni 6 kuud больше |
|
1728.75 €
|
B магазин rde.ee |
Digifotoaparaat Panasonic DC-S5 + S 20-60mm, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2139 € |
|
2039.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Digifotoaparaat Panasonic DC-S5 + S 20-60mm, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2139 € |
|
2039.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Panasonic LUMIX DC-G9M2E Micro Four Thirds peegelkaamera, 25.2MP & DMW-BLK22E la.. |
|
2750.70 €
|
B магазин minukaubad.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:22
! Сообщить об ошибке| Марка | PANASONIC |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 132.6 x 97.1 x 81.9 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 3840x2160@30fps |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Kumm |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | DC-S5 + S 20-60mm |
| Kaal | 714 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | f/3.5 - 5.6 - f/22 |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Fookuse kaugus | 60 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 36x24 |
| Optiline lähendamine (x) | 1 |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, pilvine, värvitemperatuur, päevavalgus, välk, hõõglamp, varjund, valge komplekt |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | LUMIX S 20-60mm F3.5-5.6 |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -3 to +3 EV (1/3 EV Steps) |
| Katiku kiirus | Mehaaniline katik 1/8000 kuni 60 sekundit 0 kuni 30 minutit pirnirežiimis Elektrooniline eesmise kardina katik 1/2000 kuni 60 sekundit 0 kuni 30 minutit Elektrooniline katik 1/8000 kuni 60 sekundit 0 kuni 60 sekundit pirnirežiimis 1/16000 kuni 1/25 sekund filmirežiimis |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |





































