Oppo A60 128GB
Oppo A60 128GB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-18 12:02
! Сообщить об ошибке| Марка | Oppo |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1280 x 768 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Panda Glass |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kaubamärk | Oppo |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Punane |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku maht | 5100 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | A60 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 187 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 264 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Värvi nimi | Nebula Red |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6300 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |































