Nokia C12 64GB
Nokia C12 64GB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2023-07-10 07:07
! Сообщить об ошибке| Марка | Nokia |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Nokia |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 3000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | C12 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.3 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 4G bands LTE |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 278 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Spreadtrum Unisoc SC9863A |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |































