Nikon D850
Nikon D850
Peegelkaamera Nikon D850 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2309 € больше |
|
2165.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peegelkaamera Nikon D850 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2309 € больше |
|
2165.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Nikon D850 BodyHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2339.0 € больше |
|
2165.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Peegelkaamera Nikon D850 korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
2279.31 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:33
! Сообщить об ошибке| Марка | NIKON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Mõõtmed | 146 x 124 x 78.5 mm |
| Bluetooth-liides | - |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Kiirlaadimisfunktsiooniga laadija MH-25a kiirlaadija. Maksimaalne sarivõtte kiirus täiseraldusvõimega: 7 kaadrit sekundis. Pildianduri formaat: FX |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | D850 + AF-s Nikkor |
| Pikkus | 78.5 |
| Laius | 146 |
| Kaal | 915 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 5:4 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas AF-S 24-120mm F/4 ED VR) |
| Sisemälu | - |
| Seeria | D850 + AF-s Nikkor 24-120mm f/4G ED VR |
| Kõrgus | 124 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 45.7 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 64 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 9 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 8256 x 5504 |
| Optika | AF-S 24-120mm F/4 ED VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -3 EV kuni +1 EV sammuga 1/3, 1/2 või 1 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Tagumise ava aeglane sünkroniseerimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 2359000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |


































