Nikon Coolpix P1000
Nikon Coolpix P1000
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | NIKON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 181.3 x 146.3 x 118.8 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | P1000 |
| Kaal | 1415 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F2.8 - F8.0 |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 16 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 6400 |
| Sensori suurus | 1/2.3" |
| Optiline lähendamine (x) | 125 |
| Valge värvi bilanss | Auto, 5 positsiooni + 1 käsitsi |
| Digitaalne lähendamine (x) | 1 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 4608 x 3456 |
| Optika | Nikkor |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 2 EV kuni + 2 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 1/30 - 1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Auto |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MP4 |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |

























