MyPhone Hammer Iron Va 64GB
MyPhone Hammer Iron Va 64GB
Mobiiltelefon Hammer Iron Va, 64 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 170.9 € |
|
156.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mobiiltelefon Hammer Iron Va, 64 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 170.9 € |
|
156.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Myphone Hammer Iron Va 4/ 64GB Black/ Orange0% liising 26.15Eur kuni 6 kuud |
|
156.90 €
|
B магазин rde.ee |
MyPhone Hammer Iron Va LTE 4/64GB mustTranslation: Hammer Iron Va LTE 4/64GB black |
|
157.50 €
|
B магазин smartech.ee |
Hammer Iron | Va | Orange-black | 6.56 " | IPS | 720 x 1612 pixels | Mediatek | .. |
|
169.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Telefon Hammer Iron Va LTE 4GB/64GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
188.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 05:23
! Сообщить об ошибке| Марка | MYPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69 |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Mudel | Hammer Iron Va |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Kaal koos akuga | 212 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G36 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | IMG GE8320 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |





































