myPhone Fun 9
myPhone Fun 9
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MYPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 480 x 960 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 16 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 2800 |
| Mudel | Fun 9 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 2 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 Go |
| Ekraani suurus | 5.45 |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Ooteaeg kuni | 220 |
| Kaal koos akuga | 134 |
| Andurid | Kiirendusmõõtur |
| Sidestandard | 2G [MHz] 850/900/1800/1900; 3G [MHz] 900/2100; 4G LTE [MHz] 1/3/5/7/20. |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc SC9832e |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | Mali T820 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |
























