MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3") F.. |
|
1144.53 €
|
B магазин viron.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Sülearvuti..больше |
|
1226.57 €
|
B магазин percte.eu |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL i7-13620H / 16 GB / 1 TB / RTX 4050 / 144 Hz | B13V.. |
|
1265.45 €
|
B магазин multo.eu |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 17,3" Full HD 16 G.. |
|
1272.90 €
|
B магазин alfashop.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 17,3" Fu..больше |
|
1274.79 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL i7-13620H / 16 GB / 1 TB / RTX 4050 / 144 Hz | B13V..больше |
|
1282.32 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL i7-13620H 17.3" FHD 144Hz 16GB DDR5 SSD1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1291.82 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sülearvuti MSI Katana 17 17.3" FHD IPS 144Hz i7-13620H 16GB-DDR5 1000GB RTX4050-..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1400.69 € |
|
1293.81 €*
|
B магазин kaup24.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Black, 17.3" FHD IPS 144Hz, Core i7-13620H, 16GB, 1.. |
|
1305.93 €
|
B магазин toppc.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3") Fu.. |
|
1317.62 €
|
B магазин heahind.ee |
MSI Laptop Katana 17 B13VEK-1261XPL i7-13620H / 16 GB / 1 TB / RTX 4050 / 144 Hzбольше |
|
1331.80 €
|
B магазин smartech.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3") Fu.. |
|
1342.60 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Sülearvuti MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL, Intel® Core™ i7-13620H, 16 GB, 1 TB, 17..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1399 € |
|
1343.10 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL, Intel® Core™ i7-13620H, 16 GB, 1 TB, 17..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1399 € |
|
1343.10 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL - i7-13620H | 17.3" | 16GB | 1TB | NoOS | RTX 4050 ..больше |
|
1398.30 €
|
B магазин galador.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H sülearvuti 17,3" Full HD .. |
|
1418.51 €
|
B магазин freyo.ee |
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 17,3" Full HD 16 G.. |
|
1444.85 €
|
B магазин bso.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 21:08
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B13VEK-1261XPL |
| Pikkus | 273 |
| Seeria | MSI Katana 17 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Laius | 398 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 25.2 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13620H |
| Protsessori sagedus | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | LAN Gigabit, Wireless LAN 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | + |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |


































