MPM MKE-14
MPM MKE-14
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-21 02:31
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Lauapliit |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Temperatuur: 60-240 °C |
| Võimsus | 1800 |
| Kaubamärk | MPM |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | MKE-14 |
| Ülekuumenemiskaitse | - |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Sensoorne |
| Soojusplaadi tüüp | Induktsiooni- |
| Keedualade arv | 1 |
| Keeduala läbimõõt | 1x190mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1x1800W |
| Pliidi kaas | Ei ole |
| Показать больше | |
































