Motorola Edge 20 128GB
Motorola Edge 20 128GB
Motorola Edge 20 128GB Frosted Greykiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 33.99Eur kuni 6 kuud |
|
203.92 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:12
! Сообщить об ошибке| Марка | Motorola |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | FHD+ |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Motorola |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 4000 |
| Mudel | Edge 20 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.7 |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 5G: NR sub-6GHz, 4G: LTE (UL Cat 18 / DL Cat 18), 3G: WCDMA, 2G: GSM |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm® Snapdragon™ 778G |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |














































