Microsoft Surface Pro 10 256GB
Microsoft Surface Pro 10 256GB
Microsoft (OEM) Microsoft Surface Pro 10 Intel Core | ZDT-00022 | 0196388256723больше |
|
1566.63 €
|
B магазин viron.ee |
Microsoft Laptop Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33..больше |
|
1570.13 €
|
B магазин percte.eu |
Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256GB 33cm (13") 16GB Wi-..больше |
|
1628.25 €
|
B магазин multo.eu |
Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33 cm (13") 16 GB W..больше |
|
1641.10 €
|
B магазин enter24.eu |
Microsoft Surface Pro10 256GB (i5/16GB) Must W11 PROTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1784.61 €
|
B магазин bigbox.ee |
MICROSOFT Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33 cm (13) 16 GB Wi-Fi 6E (80..больше |
|
1805.10 €
|
B магазин smartech.ee |
Tahvelarvuti Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2319 € больше |
|
1879.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Microsoft Surface Pro 10 13" 135U 16GB 256SSD W11Pro Black0% liising 313.17Eur kuni 6 kuud больше |
|
1879.00 €
|
B магазин rde.ee |
Tahvelarvuti Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2319 € больше |
|
1879.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Microsoft Surface Pro 10 5G, 16GB/256GB, Platinum, Windows 11 Pro EP2-14742больше |
|
1915.53 €
|
B магазин toppc.ee |
Microsoft Surface Pro 10 5G Intel Core Ultra 5 LTE 256 GB 33 cm (13") 16 GB Wi-F.. |
|
2782.92 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | MICROSOFT |
| Категория | Планшеты |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | PixelSense™ |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1920 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | ZDV-00004 |
| Pikkus | 208.6 |
| Seeria | Microsoft Surface Pro 10 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 287 |
| Kaal | 0.879 |
| Päritoluriik | Ameerika |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 48 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 9.3 |
| Ekraani diagonaal | 13 |
| Korpuse värv | Plaatina |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | 165U |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11ax (gen.6) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 48 |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |





























