Microsoft Surface Laptop Go
Microsoft Surface Laptop Go
Microsoft Surface Laptop Go 12.4 IPS i5-1035G1 8GB 256SSD EN W10Pro Platinum0% liising 98.5Eur kuni 6 kuud |
|
591.00 €
|
B магазин rde.ee |
Microsoft Surface Laptop Go i5-1035G1 Notebook 31.6 cm (12.4") Touchscre..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 685.59 € |
|
592.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:41
! Сообщить об ошибке| Марка | MICROSOFT |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1536 x 1024 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kompaktne disain |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | Surface Laptop Go Platinum TNU-00009, Intel® Core™ i5-1035G1, 8 GB, 128 GB, Intel HD |
| Pikkus | 20.56 |
| Seeria | Microsoft Surface |
| Protsessori põlvkond | Ice Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 27.81 |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 1.1 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 1.56 |
| Ekraani diagonaal | 12.4 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Microsoft Windows 10 Pro 64-bit |
| Ekraani eraldusvõime pikslites | 1536 x 1024 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1035G1 |
| Protsessori sagedus | 1 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel Express |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo (Dolby® Audio) |
| Võrgukaart | Gigabit Ethernet |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 5403 |
| Aku tööiga kuni | 13 |
| Turvasüsteem | TPM. One Touch |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Показать больше | |



































