Meta Quest 3s 256GB
Meta Quest 3s 256GB
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality goggles | WIROCUGOG0013 | 815..больше |
|
361.94 €
|
B магазин viron.ee |
Oculus Meta quest 3S 256GB all in one VR headset white EU SK-1000212-01больше |
|
406.02 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Meta Quest 3S 256GB All in One VR Headset White EU SK-1000212-01 | WIROCUGOG0013.. |
|
407.15 €
|
B магазин multo.eu |
Gogle VR Oculus Meta Quest 3S 256GB | WIROCUGOG0013 | 815820025313больше |
|
412.74 €
|
B магазин enter24.eu |
Virtuaalreaalsuse prillid Meta Quest 3S 256GBTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
415.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Meta Mixed Reality Headset Meta Quest 3S 256GB white (SK-1000212-01) (SK100021201) |
|
415.09 €
|
B магазин alfashop.ee |
Meta Oculus Quest 3s VR Headset 256GB0% liising 69.51Eur kuni 6 kuud больше |
|
417.06 €
|
B магазин rde.ee |
Virtuaalreaalsuse prillid Casque Meta Quest 3S 256GBHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 459.0 € |
|
425.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
META Segareaalreaalsuse Peakomplekt Quest 3S 256GB valge (SK-1000212-01) (SK1000..больше |
|
436.80 €
|
B магазин smartech.ee |
VR prillid Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € больше |
|
451.15 €*
|
B магазин 1a.ee |
VR prillid Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € больше |
|
451.15 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Meta Quest 3S 256 GB valged VR/segareaalsusprillid, Snapdragon XR2 Gen 2, 8 GB R.. |
|
452.53 €
|
B магазин ruumistruumi.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 22:24
! Сообщить об ошибке| Марка | Meta |
| Категория | Оборудование виртуальной реальности |
| Toote tüüp | VR prillid |
| Maksimaalne eraldusvõime | 1832 x 1920 |
| Mängukonsool | 2 (juhtmeta) |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kõvaketta tüüp | - |
| Kaubamärk | Meta |
| Ketta maht | 256 GB |
| Värv | Valge |
| Mudel | Quest 3S |
| Pikkus | 164 |
| Laius | 197 |
| Patareid | 4.324 mAh |
| Kõrgus | 105 |
| Protsessori mudel | Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| USB-pesade arv | 1 |
| Aku tööiga kuni | 2.5 |
| Liidesed | Bluetooth |
| Показать больше | |




















































