Maastikuratas Romet Jolene 6.0, 19, L, must/roosa
Maastikuratas Romet Jolene 6.0, 19, L, must/roosa
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ROMET |
| Категория | Горные велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Roosa |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Kollektsioon | Jolene 6.0 |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 14.6 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 26", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 26×2.1 |
| Rattarummid | Teras |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano Revoshift RS-35 |
| Jõuülekanne | Falcon MF-31D / Shimano Tourney RD-TY300D |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Revoshift RS-35 |
| Eesmine käiguvaheti | Freewheel 14-28T |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney TY-301 42/34/24T 170mm |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 60mm/90mm. |
| Rool | Alumiinium Romet 600mm/31,8mm. |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Показать больше | |












