LG Tone HBS-FN4
LG Tone HBS-FN4
M s/s simple dome tee the north face nf0a87ngfn4 vīriešiem balta meestele valge .. |
|
27.99 €
|
B магазин kaup24.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 12:29
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Наушники |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kinnituse tüüp | Tõmblukuga |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Frotex |
| Padjapüür kuulub komplekti | Tekikott |
| Kanga disain | Taimede motiivid |
| Hingav materjal | - |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Greno |
| Päritoluriik | Poola |
| Padjapüüri suurus | 70 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 140 x 200 cm |
| OEKO-TEX® sertifikaat | - |
| Üldised mõõdud | 70 x 80 + 140 x 200 cm |
| Pesutemperatuur | 30 |
| Värvi nimi | Valge |
| Materjal | - |
| Kaal, g/m² | 115 |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Показать больше | |




















