LG OLED77C31LA
LG OLED77C31LA
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 19:50
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 3 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 4.8 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 23.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| VESA standard | 300 x 200 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | OLED77C31LA |
| Seeria | OLEDC31LA |
| Laius | 171.2 |
| Kaal | 27.1 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 98.3 |
| Ekraani diagonaal | 77 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 26.7 |
| Kõrgus alusega | 103.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | 4K Gen 6 α9 AI |
| Показать больше | |






































