LG OLED55G23LA
LG OLED55G23LA
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| USB 2.0 liideste arv | 3 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 2.72 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 17.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| VESA standard | 300 x 200 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | OLED55G23LA |
| Seeria | G23LA |
| Laius | 122.2 |
| Kaal | 21.3 |
| Päritoluriik | Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 69.8 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Sügavus alusega | 24.5 |
| Kõrgus alusega | 75.8 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Показать больше | |




































