LG 86UR78003LB
LG 86UR78003LB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.9 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Digital |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 45.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 86UR78003LB |
| Seeria | UR78 |
| Laius | 192.7 |
| Kaal | 45.9 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.50 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 157 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | >86" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 157 |
| Kõrgus | 104 |
| Ekraani diagonaal | 86 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 36.2 |
| Kõrgus alusega | 116.4 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | α5 AI Procesors 4K Gen6 |
| Показать больше | |



































