Lexar NS100 128GB
Lexar NS100 128GB
Lexar NS100 128GB 2.5" SATA III LNS100-128RBNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
46.80 €
|
B магазин rde.ee |
Kõvaketas (SSD) Lexar NS100, 2.5", 128 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 50.9 € |
|
46.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kõvaketas (SSD) Lexar NS100, 2.5", 128 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 52.9 € |
|
46.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:46
! Сообщить об ошибке| Марка | LEXAR |
| Категория | Внутренние SSD накопители |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69,85 x 100,2 x 7 mm. Kaal: 34g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Lexar |
| Ketta maht | 128 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Sügavus | 168 |
| Kirjutamiskiirus | 440 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Kollektsioon | NS100 |
| Laius | 105 |
| Kõrgus | 15 |
| Показать больше | |






































