Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP
LENOVO THINKBOOK 16 G7 Gen 7 ARP Hexa Ryzen 5 7533HS, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920.. |
|
639.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW 16 7535HS 8GB 256GB AMD Radeon 660M Windows 11 P..больше |
|
677.99 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 16 FHD+ IPS 7535HS 8GB 256SSD EN W11Pro 21MW0023UK0% liising 113.27Eur kuni 6 kuud больше |
|
679.62 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW 16 7535HS 8GB 256GB AMD Radeon 660M Windows 11 P..больше |
|
697.12 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP Ryzen 5 7535HS / 8 GB / 256 GB / W11 Pr..больше |
|
722.00 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0023UK, AMD Ryzen™ 5-7535HS, 8 GB, 256..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 779 € больше |
|
729.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW0023UK, AMD Ryzen™ 5-7535HS, 8 GB, 256..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 779 € больше |
|
729.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP Arctic Grey 16 " IPS WUXGA 1920 x 1200 pixels Anti-gl..больше |
|
748.95 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP | Arctic Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixe..больше |
|
749.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP Arctic Grey, 16" WUXGA IPS, Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512..больше |
|
765.14 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP Ryzen 5 7535HS / 8 GB / 256 GB / W11 Pr..больше |
|
814.89 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP Ryzen 5 7535HS / 16 GB / 512 GB / W11 Pro laptop (21M..больше |
|
839.70 €
|
B магазин multo.eu |
Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 ARP 16 WUXGA AMD R5-7535HS/16GB/256GB/AMD Radeon 660M/..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
854.56 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 5 7535HS Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB..больше |
|
862.04 €
|
B магазин viron.ee |
Sülearvuti Lenovo sülearvuti Laptop ThinkBook 16GB G7 21MW000TPB W11Pro 7535HS, ..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1141.0 € больше |
|
889.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 5 7535HS Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB ..больше |
|
1001.76 €
|
B магазин heahind.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 22:59
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Mudel | ThinkBook 16 G7 ARP |
| Pikkus | 253.5 |
| Seeria | Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon 660M |
| Laius | 356 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.7 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 45 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.5 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | 10/100/1000, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Показать больше | |








































