Kruger & Matz Flow 11 64GB
Kruger & Matz Flow 11 64GB
Kruger&matz flow 11 4/64, MustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 83.1 € больше |
|
72.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Kruger & Matz Flow 11 4/ 64GB Black0% liising 12.82Eur kuni 6 kuud больше |
|
76.90 €
|
B магазин rde.ee |
Kruger&Matz Smartphone Kruger&Matz Flow 11 4/64GB Czarny (KM05003-B)больше |
|
83.10 €
|
B магазин galador.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:01
! Сообщить об ошибке| Марка | KRÜGER&MATZ |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Kruger&Matz |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Sinine |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4000 |
| Audiofailide vormingud | AMR |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Flow 11 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 188 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Päritoluriik | Poola |
| Videofailide formaadid | AVI |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Sinine |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | SC9863A |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8300 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |
























