Kokkupandav jalgratas Azimut Fold, 20, bordo
Kokkupandav jalgratas Azimut Fold, 20, bordo
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-08-12 20:04
! Сообщить об ошибке| Марка | AZIMUT |
| Категория | Складные велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõtmed kokkupanduna: 70 х 850 х 30 cm. |
| Kaubamärk | Azimut |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 150 |
| Kollektsioon | Fold |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Värvi nimi | Bordoo |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Sisemised |
| Jalgratta tüüp | Kokkuklapitavad |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Steel |
| Velje materjal | Teras |
| Velje tüüp | 20", Alloy, Single Wall |
| Rehvid | 20 x 1.75" |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Steel |
| Tagumine amortisaator | - |
| Käikude arv | 1 |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Steel, 540mm |
| Sadula alus | Steel |
| Sadul | CityLine |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 20 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 20 |
| Показать больше | |





















