Jalgratas Romet Orkan 2 M, 28, 21, XL, grafiit-punane
Jalgratas Romet Orkan 2 M, 28, 21, XL, grafiit-punane
Romet City bike Orkan 2 M 2025 XL graphite-redkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 67.68Eur kuni 6 kuud |
|
406.10 €
|
B магазин rde.ee |
Romet linnaratas Orkan 2 M 2025 XL graphite-red | 78504 | 5904803172481 |
|
492.52 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 14:45
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Мужские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 195 |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 15000 |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 188 |
| Mudel | 2 M |
| Kollektsioon | Orkan |
| Raami suurus | 21" |
| Kaal | 13.9 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 700×42 |
| Rattarummid | Shimano HB-TX500 / Shimano FH-TX500 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Alumiinium |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY510 / Shimano Alivio RD-T4000 |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FC-M301 48/38/28 170/175 mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano CS-HG200 12-32T |
| Roolisammas | Alumiinium 90 mm |
| Rool | Alumiinium 680 mm 15 31,8 mm |
| Sadula alus | Teras 31,6 mm 350 mm |
| Sadul | Vader |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |













