Intel Core I7-13700F
Intel Core I7-13700F
Procesor Intel Core i7-13700F, 1.5 GHz, 30 MB, BOX (BX8071513700F) | BX807151370..больше |
|
300.52 €
|
B магазин enter24.eu |
Intel Core i7-13700F (8P+8E/24T, 2.10 GHz, 30 MB Cache, LGA1700, 65W) BX80715137.. |
|
302.64 €
|
B магазин toppc.ee |
Protsessor Intel Core™ i7-13700F BOX, 2.10GHz, LGA 1700, 30MBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 329 € |
|
305.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Protsessor Intel Core™ i7-13700F BOX, 2.10GHz, LGA 1700, 30MBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
305.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Intel Core i7-13700F 2.1G 16cHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 390.99 € больше |
|
305.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Intel S1700 CORE i7 13700F BOX GEN13Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
311.77 €
|
B магазин bigbox.ee |
Intel Core i7-13700F BX8071513700F0% liising 52.76Eur kuni 6 kuud |
|
316.55 €
|
B магазин rde.ee |
Intel INTEL Core i7-13700F CPU 2,1GHz 8+8 Kerne 30MB Cache Sockel 1700 Boxed mit..больше |
|
346.30 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 02:07
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.20 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 700 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Mdata |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Karastatud klaas |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4060 Ti |
| Kaal | 6.55 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13700F |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |




















































