Intel Core i5-9500T
Intel Core i5-9500T
Intel Procesor Intel Core i5-9500T, 2.2 GHz, 9 MB, OEM (CM8068403362510) |
|
268.71 €
|
B магазин percte.eu |
Intel Core i5-9500T CM8068403362510 Tray0% liising 51.33Eur kuni 6 kuud |
|
307.99 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:48
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 3.70 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 65 |
| Kaubamärk | HP |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | 800 G4 Desktop Mini |
| Pikkus | 17.7 |
| Seeria | EliteDesk |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 630 |
| Laius | 3.42 |
| Kaal | 2.95 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.13 |
| Pakendi laius | 0.26 |
| Pakendi pikkus | 0.38 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 17.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-9500T |
| Protsessori sagedus | 2.20 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD Audio |
| Võrgukaart | Intel I219LM, 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | Audio in/Mic |
| Показать больше | |




























