Intel Core i5-14400
Intel Core i5-14400
Captiva Power Starter I89-475 Intel i5-14400, 16GB RAM, 500GB SSD, Intel UHD Gra..больше |
|
535.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1000 G..больше |
|
560.92 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDR..больше |
|
608.06 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1000 GB..больше |
|
629.05 €
|
B магазин multo.eu |
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1000 GB..больше |
|
637.78 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI PRO DP80 A14G-088EU Intel Core i5-14400 16GB 512GB SSD W11Pбольше |
|
659.10 €
|
B магазин galador.ee |
Acer Aspire XC-1785 SFF PC Intel Core i5-14400, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Intel ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
661.88 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1000 GB..больше |
|
668.53 €
|
B магазин heahind.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo IdeaCentre 90XS0047PL Intel Core™ i5-14400, 1 TB, DD..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € больше |
|
688.20 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo IdeaCentre 90XS0047PL Intel Core™ i5-14400, 1 TB, DD..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € больше |
|
688.20 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD..больше |
|
709.17 €
|
B магазин alfashop.ee |
Dell Pro | Essential QVT1260 | Desktop | Tower | Intel Core i5 | i5-14400 | 8 GB..больше |
|
711.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Acer Aspire XC-1785 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S..больше |
|
728.05 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Arvuti MSI Desktop Intel CoreT i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM Storage SSD Total st.. |
|
728.51 €
|
B магазин myyk24.ee |
PC MSI Desktop Intel® CoreT i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM Storage SSD Total stora.. |
|
734.01 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
PC MSI Desktop Intel® CoreT i5 i5-14400Laos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
737.82 €
|
B магазин datagroove.ee |
PC|MSI|Desktop|Intel® CoreT i5|i5-14400|16 GB|DDR5-SDRAM|Storage SSD|Total stora..больше |
|
749.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Msi PRO DP80 A14G-004EU, Intel Core i5-14400, 16GB DDR5, 512GB SSD, Wi-Fi 6E, Bl..больше |
|
779.90 €
|
B магазин inserv.ee |
HP Pro SFF 290 G9 lauaarvuti Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD..больше |
|
796.42 €
|
B магазин freyo.ee |
Other Computer Accessory MSI Monoblock PC||PRO|AP241P 14M|Business|All in One|C.. |
|
1166.67 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:14
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.70 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Kaubamärk | MSI |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | AP272P 14M-496EU |
| Pikkus | 37.2 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 13.1 |
| Kaal | 8 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 (SO-DIMM) |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 40.8 |
| Ekraani diagonaal | 27 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5 - 14400 |
| Protsessori sagedus | 3.5 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 0 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |



















































